EN | PL | 中文
Michał Milczarek Trio
milczarek | modrzejewski | łuczkiewicz
| |

Aktualności


6 września 2017

W październiku widzimy się w Chinach!

MM3 in China


17 października 2016

Nowy teledysk! Zobaczcie video art do utworu "Burnt Toast" z płyty "Ambient Works".
Koncepcja i reżyseria - Sasha Strunin

 
 
 

11 lipca 2016

Michał Milczarek na Edinburgh Jazz & Blues Festival w ramach projektu Jazz Po Polsku "Live in Scotland"! Zagramy dwa koncerty - 23 i 24 lipca w Jazz Bar (Chamber Str.). Do zobaczenia!

MM3 in Edinburgh


10 maja 2016

Mamy przyjemność zakomunikować, że podpisaliśmy kontrakt z niezależną wytwórnią BOSKA Entertainment. W najbliższym czasie "Ambient Works" i "Squirrels & Butterflies" będą dystrybuowane, gdzie się da! Całemu przedsięwzięciu patronuje Lee King, który od teraz będzie się opiekował naszą działalnością koncertową.​

​Zapraszamy na www.boskaentertainment.com​


2 maja 2016

Wietnam - dzięki za cudowną atsmoferę, piękne widoki i fantastyczny czas, który spędziliśmy podczas naszych koncertów w Hanoi i Hue! Do zobaczenia wkrótce!

Vietnam Concert


24 kwietnia 2016

Ambient Works - reżyseria Alexandra Strunin

 
 
 

8 kwietnia 2016

PREMIERA:
"Ambient Works" oficjalnie w sieci!
Album zagościł dziś na platformach cyfrowych:

Spotify
TIDAL
Deezer
iTunes

Ambient Works


31 marca 2016

Na przełomie kwietnia i maja Michał Milczarek Trio wystąpi na trzech koncertach w Wietnamie. Rozpoczniemy trasę w Hanoi, a następnie zagramy dwukrotnie na Hue Festival. Koncerty organizowane są w ramach „Jazz po polsku”, projektu promującego polską niezależną scenę jazzową na arenie międzynarodowej. Występy MM3 w Wietnamie stanowią istotny udział przedstawicieli polskiego świata artystycznego w organizowany co dwa lata Hue Festival (od 1992 r.) - jednym z najważniejszych międzynarodowych festiwali na Półwyspie Indochińskim. Impreza organizowana jest, aby podkreślić dziedzictwo kulturowe miasta Hue (dawnej stolicy, niegdyś siedziby cesarzy), którego najważniejszy zabytek - Cytadela lmperialna została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Znaczący udział w pracach rekonstrukcyjnych miał Polak – Kazimierz Kwiatkowski, którego praca do dziś wspominana jest w tym mieście z dużym uznaniem i wdzięcznością. MM3 zaprezentuje w Wietnamie autorski materiał pochodzący z debiutanckiej płyty „Squirrels and Butterflies” (2014) oraz najnowszej „Ambient Works” (2016). Koncerty w Wietnamie będą pierwszymi promującymi aktualny repertuar. Trasa zorganizowana jest we współpracy z Ambasadą RP w Hanoi, Hue Festival i Fundacją Plateaux.